Tisk


Potřebujete vytisknout jednu stránku, několik desítek kusů či celou publikaci ve velkém nákladu? Pak se na nás s důvěrou obraťte. Vaše vizitky, letáky, plakáty, brožury, pohlednice, časopisy, reklamní prospekty, knihy, CD a DVD tiskoviny atd. libovolného formátu, gramáže a typu papíru vytiskneme dle požadovaného nákladu vhodnou technologií (laserový, digitální a ofsetový tisk, případně sítotisk) a to včetně dokončujících prací jako jsou ořez, výsek, bigování, ražba, laminace, lakování, vazba a další.

Potřebujete vyrobit reklamní předměty, tabule orientačního systému nebo potisknout textil? Z nepřeberné nabídky reklamních předmětů si můžete vybrat přesně to, co vám bude nejvíce vyhovovat, my vám připravíme veškeré potřebné podklady pro tampónový tisk, sítotisk, gravírování či výšivky, materiály vyrobíme a hotové vám je doručíme dle vašich dispozic.

Pro sestavení kalkulací přesně dle vašich požadavků nás neváhejte kontaktovat.

technologie

===========

Tiskové zakázky běžně zpracováváme na archových ofsetových strojích do formátu B1 a není pro nás problém ani zpracování kartonáží. Tiskneme prakticky vše od jednobarevných tisků až po náročné čtyř a vícebarevné soutisky, a to i s přidáním přímých barev (např. zlatá, stříbrná apod.) či parciálního laku. K tomu našim zákazníkům nabízíme i specifické doplňky tisku, jako např. číslování …

Pro malonákladové tisky obyčejně využíváme digitální technologie.

tiskové podklady

================

Vaše připravené tiskové podklady přijímáme ve formátech CDR (Corel X4), AI či INDD (CS4), PDF 1.4 nebo EPS. Veškeré objekty by měly být ve CMYKu nebo v přímých barvách a texty převedené do křivek. Nezapomínejte také na případnou alespoň 3 mm spadávku! Z dat, která nebudou splňovat výše uvedené podmínky, vám nemůžeme zaručit korektní tiskový výstup a v některých případech ani tisk realizovat. Takové podklady vám budou vráceny k přepracování či vám je po domluvě do vhodné podoby připravíme k tisku v našem studiu za podmínek dle aktuálního ceníku dtp prací.