Edice vystřihovánek Papírový svět

logo Papírový světPapírový svět® je název edice „vystřihovánek“, které naše firma od roku 2000 vlastním nákladem vydává. Jedná se o papírové modely staveb a techniky autora arch. Richarda Vyškovského, jehož práce jsou známé především z časopisu ABC, kde jsou publikovány již téměř čtyřicet let, a dříve také z mnoha titulů nakladatelství Albatros. Kromě vlastní produkce modelů nabízíme v našem „papírovém světě“, jak jsme později začali nazývat i veškeré naše další aktivity spojené s papírovými modely, k prodeji i vystřihovánky z dílen mnoha domácích autorů a vydavatelů a částečně i ze zahraniční tvorby.

Kompletní sortiment nabízeného zboží můžete zhlédnout a zakoupit prostřednictvím tohoto internetového obchodu. Naše papírové modely rovněž dodáváme do mnoha obchodů po celé České republice i v zahraničí. Pokud dáváte přednost nákupu v „kamenném obchodě“ před obchodem virtuálním, pravděpodobně ten správný také najdete. Dříve jsme seznam obchodů, kde naše výrobky můžete zakoupit, uváděli i přímo zde na stránkách, ale s příchodem GDPR by jeho zveřejnění bylo značně problematické, tak že dnes ho zde již bohužel nenajdete. Provoz naší vlastní „kamenné prodejny“ v Praze na Vinohradech byl ukončen k 30.6.2016, ale po vzájemné předchozí domluvě je možné si zde i tak objednané modely vyzvednout, případně i přímo zakoupit.

Vedle „Papírového světa“ je však i nadále (od roku 1996) hlavní aktivitou naší firmy grafické a DTP studio, tedy zejména předtisková příprava, osvit litografií, tvorba grafických návrhů, reklamní a tisková produkce od vizitek, letáků a brožur až po katalogy, knihy či časopisy a od roku 2005 jsme spektrum našich činností ještě rozšířili o výrobu a potisky CD a DVD.

Díky těmto vzájemně se prolínajícím směrům našeho počínání jsme schopni vám kromě jiného vyrobit i jakýkoli papírový model na zakázku přesně podle vašich požadavků a představ. Zejména k reklamním účelům jsme již modelů vyrobili „pěknou řádku“ pro firmy s nejrůznějším zaměřením svého podnikání, jako například pro ČMHB a.s., ČEZ a.s., Česká Kooperativa, pojišťovna a.s., SsangYong Motor CZ k.s. a mnoho dalších.

Dospějete-li k názoru, že vám naše služby mohou být užitečné a přínosné, neváhejte nás kontaktovat…

Těšíme se na vás!

ERKOtyp, spol. s r. o.

Velehradská 22 (dvorní trakt)
130 00 Praha 3
IČ: 25101226
DIČ: CZ25101226

tel.: +420 222 584 100
gsm: +420 777 018 251, 603 410 941
http: www.erkotyp.cz
e-mail: erkotyp@erkotyp­.cz